نمونه خروجی های نرم افزار ابرسازه فلزی

 نقشه های تهیه شده توسط نرم افزار ابرسازه فلزی در این بخش به عنوان نمونه ای از خروجی های این نرم افزار آماده دانلود می باشد. این نقشه ها شامل انواع سازه های فلزی می باشد که مربوط به سازه های متنوع اجرا شده در طی سه سال گذشته اند. لطفا با کلیک راست بر روی هر فایل (نام انگلیسی فایل) گزینه Save target as را انتخاب فرمایید.

7Stories(Steel).dwg مربوط به ساختمان مسکونی است که با ابرپی و ابرسازه فلزی نقشه های آن تهیه شده اند و در منطقه شرق تهران ساخته شده است.

CityCenterSteel.dwg ساختمان تجاری است که با ابرسازه فلزی ، ابرپی تهیه شده است. طرح اولیه این ساختمان تجاری فلزی بوده و سپس به بتنی تغییر یافته است و در نهایت ، پروژه به صورت بتنی در استان آذربایجان شرقی اجرا شده است.

Vilayee(Steel).dwg سازه ای چند طبقه با سقف شیبدار که کاربری مسکونی و اداری دارد و با ابرسازه فلزی و ابرپی مدل سازی ، محاسبه و نقشه کشی شده است. این سازه سال 92 در شمال کشور ساخته شده است.

hotel Structure.dwg طرحی برای گسترش یکی از هتل های تهران است که در سال 93 با ابرسازه فلزی  ابرپی محاسبه و ترسیم شده است.

vila structure.dwg سازه ای ویلایی در استان گیلان است که سازه فلزی آن با ابرسازه فلزی و فونداسیون آن با ابرپی ترسیم و محاسبه شده است.